O nas

Życie jest piękne gdy jest zdrowe

Masażami zajmuję z pasji i uznania dla możliwości ludzkiego organizmu; posiadam dyplomy i certyfikaty potwierdzające znajomość i praktykę stosowanych technik. Najbardziej cenię sobie możliwość bezpośredniej nauki u mistrzów i praktyki. Dlatego często korzystam z zajęć zaawansowanych doskonalących mój warsztat w Europejskiej Szkole Shiatsu Zen w Londynie u Petera Woodcrafta, który jako pierwszy i jedyny w Polsce zapewnia pełne kształcenie zgodne w wymaganiami Shiatsu Society i Europejskiej Federacji Shiatsu, która wśród swoich nauczycieli wyróżnia znakomitego praktyka Micheal’a Ross’a, ucznia japońskiego mistrza sensei Masunagi.

Sztuki japońskiej chiropraktyki i osteopatii uczyłam się u Shihan 7 Dan Macieja Dłuskiego w Rzeszowie, Australijską terapię Bowena poznawałam w Poznaniu u Master Theoklitos Tsallos.

Wszyscy moi mistrzowie podkreślają, że najlepszym nauczycielem terapeuty są jego pacjenci. Dlatego wciąż praktykuję w manufaktura Zdrowia w Siedlcach oraz w trakcie praktyki wyjazdowej. Dowodem na wymianę doświadczeń i wiedzy płynącej od pacjentów niech będzie mój osobisty trener-pacjent Łukasz Zdanowski. Polecam http://lukaszzdanowski.pl/

Praktykuję jogę i Qi-gong, uczę się jeździć konno. Świat odkrywam z wysokości dwóch kół roweru, bo rower to jest to! Aby sprostać wymaganiom maty zostawiam hektolitry potu na siłowni, pływam, biegam, morsuję w siedleckim zalewie. Gdy tylko czas pozawala entuzjastycznie bujam w obłokach w tandemie na motoparalotni.

Anna Włodarczyk, zaopiekuję się Wami Zdrowo

Terapeuta manualny chiropraktyk
KotsubanSeitaiYumeiho 3 dan (POLAND)
Bodywork SHIATSU 3º
Terapeuta Bowena 7º

Drodzy pacjenci, którzy zamierzacie skorzystać z oferty manufaktura Zdrowia oraz szczególnie Ci, którzy korzystają z moich terapii w Siedlcach od przeszło 6 lat. W trosce o najwyższą jakość świadczonych zabiegów, bezpieczeństwo kontynuacji terapii oraz przede wszystkim Waszą wygodę na najwyższym poziomie z dniem 30 listopada 2016 zakończyłam praktykę przy ul. Starowiejskiej i zapraszam do manufaktury Zdrowia przy ul. Aleksandrowskiej 4 w Siedlcach na parterze.

PACJENCI o nas: OPINIE www.moment.pl

 

Współpraca:

Ewa Hęciak  szczęśliwa żona i mama trójki wSPAniałych fascynatów terapii Bowena. Z wykształcenia menedżer, z zamiłowania terapeuta manualny i hipoterapeuta. Dyplomowany Terapeuta Bowena od czerwca 2015 w stopniu siódmym, terapeuta dotyku dla zdrowia pierwszego stopnia. Zwolenniczka naturalnych metod leczenia i ziołolecznictwa, zgłębia wiedzę hiropraktyczną. Oddana instruktorka jazdy konnej i hipoterapeuta. Można ją spotkać z rozwianą grzywą 🙂 w ośrodku jeździeckim Zielony Raj w Siedlcach.

 

 

 

Alicja Kawałek dyplomowana nauczycielka jogi i relaksacji, dziennikarka od wielu lat praktykuje różne style jogi, jako sposób pracy z ciałem i umysłem który w najbardziej naturalny sposób 
prowadzi do głębokiego kontaktu z samym sobą i otoczeniem, co z kolei silnie wpływa na poprawę jakości życia. W obszarze jej zainteresowań znajdują się azjatyckie techniki relaksacyjne, medytacja oraz metody redukcji stresu. Współtworzy i redaguje internetowy magazyn mojatransformacja.net. Magazyn publikuje artykuły autorstwa Alicji o holistycznym podejściu do życia i zdrowia, jodze oraz sposobach zmniejszania stresu.

 

 

Krzysztof Lach Markiewicz terapeuta ciała i duszy poprzez masaż. Zawodowo zajmuje się Intuicyjnym Masażem Orientalnym opartym na hawajskim masażu Lomi Lomi Nui oraz innych holistycznych technikach pracy z ciałem jak: masaż polinezyjski Ma-Uri, masaż tajski, indonezyjski, shiatsu, akupresura, refleksoterapia.

Swoje niebywałe umiejętności zawdzięcza z pewnością wrodzonemu talentowi oraz kursom zawodowym:

  • Masaż polinezyjski – Julian Rok / Polska
  • Masaż polinezyjski Ma-Uri kurs zaawansowany  Hemi Fox, Institute of Polynesian Art of Healing / Nowa Zelandia / Dania
  • Lomi Lomi Nui tradycyjny masaż hawajski  Susan Pa’iniu Floyd, Aloha International Foundation / Hawaje (USA)
  • Pulsing, Ewa Foley / Polska
  • Terapia Krzyżowo-Czaszkowa  Andrea Axt, Polarity Craniosacral Associates of Montreal / Kanada
  • Shiatsu – Drago Klanśćek / Słowenia
  • Masaż Tajski / Charothorn Krongboon Wat Pho Medical School / Tajlandia
  • Masaż Indonezyjski / Charothorn Krongboon, Wat Pho Medical School / Tajlandia
  • Masaż I i II stopnia – tytuł Technik Masażysta / Polska