Pielęgnacja twarzy

Szwajcarski masaż oczyszczający Pure Suisse

Najważniejszym punktem szwajcarskiego masażu oczyszczającego Pure Suisse jest aplikacja peelingu Pure SPA, poprzedzona demakijażem i oczyszczeniem cery. 30 % kwas glikolowy, kwas mlekowy i kwas salicylowy stymuluje odnowę komórkową, produkcję kolagenu i elastyny dla młodszego, świeżego wyglądu skóry. Tak oczyszczona skóra zostaje pobudzona masażem twarzy lub liftingującym masażem Shiatsu twarzy, w zależności od preferencji i potrzeb skóry. Masaż prowadzony na olejkach i ampułkach bogatych w witaminy A B C i E odżywia skórę i redukuje zmarszczki. Preparaty stosowane na zakończenie zabiegu to maski kremowe, kremy z kwasem hialuronowym, olejki witaminowe mające wzmocnić efekty działania peelingu i masażu.

Szwajcarski masaż oczszczający Pure Suisse można wykonać jednorazowo lub w serii. Dla wzmocnienia efektu i stałej pielęgnacji najczęściej polecana jest seria zabiegów powtarzanych co 14-30 dni. Masaż oczyszczający Pure Suisse jest zabiegiem całorocznym.

Szwajcarski masaż Pure Suisse oczyszcza i rewitalizuje skórę. Polecany jest osobom, które zauważyły u siebie: szarą, zmęczona, odwodniona skórę. Jest odpowiedni dla osób z cerą wrażliwą, naczynkową, normalną i dojrzałą. Świetnie sprawdzi się po dłuższej ekspozycji na słońce.

Efektem będą: rozjaśnienie skóry, redukcja zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, regeneracja i ochrona przez czynnikami zewnętrznymi. Efekty masażu są natychmiastowe, dlatego jest on uważany za jeden z tzw. zabiegów bankietowych, czyli poprawiający wygląd skóry przed ważnym wyjściem. Seria zabiegów wzmocni efekt i sprawi, że utrzyma się on dłużej.

 
Polecamy łączenie masażu oczyszczającego Pure Suisse z zabiegiem dłoni i/lub stóp BodiPURE

POLECAMY RÓWNIEŻ