Odbierz Nagrodę

Korzystając z zabiegów i terapii manufaktura Zdrowia wygrywasz Zdrowie i nagrody:

Przelicznik przyznawania punktów

Zakup usług  1 zł = 10 pkt                        Zakup produktów 1 zł = 5 pkt

Premiowane aktywności

Przystąpienie do programu lojalnościowego 150pkt
Polecenie nowego klienta                                 400 pkt
Prezent z okazji urodzin                                    250 pkt
Wystawienie komentarza                                    25 pkt
Publikacja komentarza w serwisie społecznościowym Facebook 15 pkt

 

Zawsze chodzi o coś więcej niż tylko kawa. Spotkajmy się w COFFEE&TEA HOUSE 6700 pkt

Od prawie dwóch lat COFFEE&TEA HOUSE jest przystankiem w Waszym życiu, miejscem gdzie rozpoczynacie dzień. Teraz wnosi trochę radości dla pacjentów manufaktura Zdrowia i zaprasza na dobrze znane i kochane kawy i herbaty z pysznym ciastem do pary.
Poświeć więc chwilę, aby odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i wypić swój ulubiony napój oraz zjeść ciastko – z nami. Do zobaczenia wkrótce w COFFEE&TEA HOUSE. 

     

Sesja zdjęciowa w plenerze/studiu Kamil "Musiej" Musiejczuk 20000 pkt

Fotograf pasjonata, realizujący projekty autorskie, reportaże, eventy. Współpracujący z takimi markami jak Nike i Puma. Na swoim koncie ma ponad 500 sesji outdoroowych, dla osób prywatnych ludzi kultury, celebrytów i sportowców. Jego prace emanują dynamiką, przenikliwym spojrzeniem i nasyconymi barwami. Prywatnie człowiek ADHD z przyklejonym uśmiechem do twarzy oraz garścią pomysłów na Ciebie.

Bujanie w obłokach na motoparalotni zapewnia Sebastian Horbowiec 50000 pkt

Sebastian Horbowiec jest członkiem Aeroklubu Siedleckiego. Na paralotni i motoparalotni lata od 2010 roku, od tego czasu jest całkowicie pochłonięty bujaniem w chmurach. Posiada uprawnienia wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego do wykonywania lotów tandemowych (loty pasażerskie). Swoje umiejętności szlifował w warszawskiej szkole paralotniowej DynamicSport pod opieką reprezentanta kadry Polski – Wojtka Pierzyńskiego. W 2011 roku przeszedł szkolenie z zakresu lotów termicznych oraz lotów żaglowych, które odbyło się na jednej z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich – Lanzarote. W 2012 roku ukończył Alpejski Kurs Bezpieczeństwa latając w Bassano del Grappa w północnych Włoszech. Poza bujaniem w obłokach skacze ze spadochronem i oddaje się motocyklizmowi.

Wyobraź sobie, że nieosłonięty kopułą żadnego samolotu, możesz na własne oczy podziwiać okolice Siedlec z lotu ptaka. Wystarczy rozwinąć skrzydło pod fachową opieką i poznać to fantastyczne uczucie, zobaczyć z góry coś, co do tej pory znasz wyłącznie z patrzenia na mapę. Skuś się na niezapomniane 30 min. tej podniebnej przygody a zobaczysz, w jak pięknej części Polski mieszkasz!

 

             

Na lekcję nurkowania zaprasza Artur Abramczuk 20000 pkt

Zapalony nurek od 22 lat zgłębia to co niewidoczne powierzchownie z lustra wody.  Instruktor nurkowania od 8 lat, instruktor pierwszej pomocy medycznej EFR . Nurkuje rekreacyjnie i technicznie, wykonując często skomplikowane prace podwodne. Organizuje kursy i szkolenia nurkowe na wszystkich stopniach. Organizator bajecznych wyjazdów nurkowych w kraju i zagranicą. Założyciel Siedleckiego Klubu Morsów.

Powiedzenie „czuję się jak ryba w wodzie” nabierze „głębszego” znaczenia. Poznaj Nurkowanie i zobacz jak wygląda podwodny świat. Teraz zdecyduj czy jest to świat, o którym chcesz się dowiedzieć więcej. Nagroda Nurkowanie to idealna okazja dla osób, które przed podjęciem decyzji o pełnym szkoleniu chcą się przekonać jak niezwykłe jest nurkowanie. Kto wie, może uda Ci się odkryć nową pasje? Teraz masz okazję na sprawdzenie siebie w tej dziedzinie! Jedno jest pewne! Spędzisz miło czas i nabierzesz nowych doświadczeń.

Nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.

 

Liftingujący masaż twarzy Shiatsu 33000 pkt

Liftingujący masaż twarzy Shiatsu to naturalna, bezbolesna, nie obciążona powikłaniami alternatywa dla botoxu oraz wszystkich sztucznych metod odmładzania skóry twarzy. Dużą zaletą tego masażu jet możliwość sotosowania go również u osób, które poddawały się już medycznym zabiegom upiększającym. Liftingujący masaż Shiatsu twarzy łączy akupresurę z głeboką relaksacją wpływając kojąco na system nerwowy, ucisza i uspakaja. Mimo, że terapueta pracuje w okolicy szyi, twarzy i głowy, jego lecznicze działanie rozciąga się na cały organizm osoby poddającej się terapii.a

W manufaktura Zdrowia do liftingującego masażu twarzy Shiatsu używa się naturalnych olejków, serum, balsamów natleniających, które dobierane są w zależności od rodzaju cery. Już po pierwszych 20 minutach zabiegu widać wyraźną różnicę, lifting owalu twarzy, uniesienie konturu policzków, wygładzenie zmarszczek. Po zabiegu twarz jest zrelaksowana, promienna i wyraźnie młodsza; często zmienia swój wyraz, łagodnieje. Technika ta poprawia mikro krążenie krwi a regularnie stosowana zmniejsza cienie pod oczami, liftinguje, spłyca zmarszczki i bruzdy.

japońska sztuka uzdrawiania 

  • usuwa napięcia i sztywność w ciele
  • wzmacnia serce
  • stymuluje siły obronne organizmu
  • odblokowuje stawy
  • wyrównuje energię w organizmie
  • reguluję pracę układu nerwowego (bezsenność, nerwice)
  • polepsza trawienie
  • usuwa zmęczenie
  • oczyszcza organizm ze złogów i toksyn